Терапевтичний прийом в Білій Церкві

Вдала стоматологія лікаря Балановської
Терапевтичний прийом

Лікування зубів у Білій Церкві

Терапевти-стоматологи "Вдала стоматологія лікаря Балановської" на професійному рівні надають послуги терапевтичного прийому у Білій Церкві. У нашому арсеналі ви знайдете оптимальний варіант, враховуючи всі ваші потреби та побажання. Ми використовуємо високоякісні європейські матеріали та поєднуємо їх із перевіреними інноваційними методиками що дозволяє проводити лікування зубів будь-якої складності.
Зображення від Freepik

  • Лікування всіх ступенів карієсу;
  • Лікування кореневих каналів
  • Реставрація зубів
  • Професійна гігієна зубів
  • Наша мета - не тільки надавати високоякісні послуги, але й забезпечити індивідуальний підхід до кожного пацієнта, враховуючи його потреби та побажання.
Записатися на консультацію до лікаря-терапевта

Терапевтичний прийом стоматолога в Білій Церкві

Лікар-стоматолог лікує карієс зуба

Лікування карієсу

З найбільш поширеним стоматологічним захворюванням, карієсом, стикається 99% людей усіх вікових категорій та соціальних груп. Проте, на жаль, лише кілька пацієнтів шукають професійну допомогу на самому початковому етапі.

Важливо пам'ятати, що успішність лікування карієсу залежить від складності та стадії захворювання. Саме тому регулярний профілактичний огляд у нашій клініці є ключовим етапом у виявленні проблем на ранньому етапі та попередженні їх прогресування.

"Вдала стоматологія лікаря Балановської" гарантує безболісний, ефективний та доступний підхід до лікування карієсу. Покладаючися на наш досвід та професіоналізм, ми надаємо вам впевненість у якісному виконанні кожної процедури.

Зображеня від Freepik
Записатись на консультацію
Лікар-стоматолог лікує глибокий карієс у молодої жінки

Лікування глибокого карієсу

Глибокий карієс – це остання стадія захворювання зубів, коли патологічний процес поширюється вже на дентин, обходячи емаль. Оскільки ця патологія часто протікає без явних симптомів, виявляється вона лише у випадках гострого болю, коли запалюються періодонтит та пульпа.

Протягом років, каріозна порожнина може розростатися під емаллю, навіть незамітно за пломбою. Безболісний перебіг призводить до переходу карієсу на середній етап. Якщо на цьому етапі не звернутися до "Вдалої стоматології лікаря Балановської", хвороба почне стрімко прогресувати. Глибокий карієс супроводжується болісними відчуттями при механічному або термічному впливі. Якщо зуб був запломбований, композитний матеріал може втрачати щільність, пломба може стати рухливою та навіть випасти.

Згідно з аналізом анамнезу наших пацієнтів, головним сигналом глибокого карієсу є біль, що виникає під впливом певних подразників:

  • хімічні – солодке, кисле;
  • механічні – пережовування твердої їжі, сильне стискання зубів;
  • термічні – гаряча або холодна їжа, напої та навіть повітря.
Зображеня від Kireyonok_Yuliya на Freepik
Записатись на консультацію
Схематичне зображення структури зуба хворого на пульпіт

Лікування кореневих каналів

Карієс – серйозне захворювання, що призводить до пошкодження зубів, нерідко проявляючись без симптомів. Прихована природа цієї патології призводить до того, що значна частина зубу може бути вже пошкоджена, коли людина звертається до стоматолога. Першим сигналом може стати підвищена чутливість. Це свідчить про те, що каріозний процес охопив уже дентин – тонкий шар під емаллю, який швидко піддається руйнації. Частісіньо цей стан супроводжується болями, що свідчить про ураження пульпи. У цьому випадку важлива негайна консультація лікаря.

 

Раніше, коли виникали пульпіт або періодонтит, лікарі часто рекомендували видалення зуба. Процедури були болючими та не завжди гарантували 100% успіху. Сьогодні сучасні препарати та методи дозволяють лікарям "Вдалої стоматології лікаря Балановської" швидко і безболісно досягати відмінних результатів у лікуванні карієсу та запалення пульпи.

 

Обстеження кореневих каналів зуба – обов'язковий етап при лікуванні запалення пульпи та періодонту. Недостатня якість терапії каналів може спричинити дискомфорт і навіть призвести до втрати зуба.

 

Складна будова системи кореневих каналів у кожної людини є унікальною. Лише майстерна робота досвідченого лікаря, використання високоякісних матеріалів та сучасного обладнання дозволяють проводити лікування без ускладнень.

Записатись на консультацію
Підбір кольору для реставрації зубів

Реставрація зубів

У минулому проблемний зуб часто видаляли, але сьогодні стоматологи мають великий арсенал методик для успішного його відновлення. Реставрація зубів – це один із основних напрямків сучасної стоматології, спрямований на відновлення функціональності та естетичного вигляду зубної одиниці. Для цього використовуються передові композитні матеріали, а сама процедура виконується без виготовлення протезів чи коронок в лабораторії.

Наші фахівці володіють високим рівнем мистецтва реставрації, що дозволяє їм вирішувати складні завдання та виправляти естетичні дефекти, такі як руйнування (сколи та тріщини) внаслідок механічного впливу, зміни кольору емалі, значущі щілини між зубами та інші придбані недоліки. Наши лікарі підбирають оптимальний тип реставрації, враховуючи індивідуальні особливості кожного пацієнта та загальновизнані протипоказання, такі як наявність кардіостимулятора, алергічні реакції на композитні матеріали, вагітність та інше.

Зображення від wavebreakmedia_micro на Freepik
Записатись на консультацію
Чистка зубного каменю ультразвуком

Професійна гігієна зубів

Карієс - це хвороба, яка руйнує тверді тканини зуба, розвиваючись під впливом внутрішніх та зовнішніх факторів. У запущеній формі вона супроводжується гострим болем. Незважаючи на поширеність цієї проблеми, запобігти їй можна дуже просто: своєчасно проводьте якісну професійну гігієну ротової порожнини. Регулярна профілактика допомагає уникнути утворення зубного нальоту та каменю, які є основою для розвитку карієсу.

Зображеня від senivpetro на Freepik
Записатись на консультацію